Про пансіонат і про курорт Бердянськ

інформація

Корисна інформація


Територія
6,7 га, упорядкована паркова зона, велика кількість хвойних і листяних дерев. Територія пансіонату «Славутич» включена до складу Національного парку «Приазовський».

Пляж
Пляж загальний міський, піщаний. На пляжі знаходяться бар з прохолодними напоями і легкими закусками, грибки, кабінки для переодягання, миття для ніг, прокат шезлонгів. Працює рятувальник.

Номерний фонд - 232 номери, в т.ч.
2 номери категорії апартаменти VIP,
116 номерів категорії STANDART,
49 номерів категорії 2-кімнатний DELUXE,
29 номерів категорії 1-кімнатний DELUXE,
12 номерів категорії FAMILY,
24 номери категорії «блочний»

Розрахунковий час і тариф «пізній виїзд»
Розрахунковий час 12-00, поселення з 14-00. Якщо гість прибув раніше 12-00 і замовлений ним номер вільний, поселення відбувається за фактом прибуття гостя. Так само, при наявності вільного номера можливо короткочасне продовження перебування в номері після розрахункової години по тарифу «пізній виїзд». Тариф «пізній виїзд» становить 50% від поточного тарифу за добу і продовжує час перебування в номері з 12-00 до часу узгодженого з співробітниками RECEPTION, але не пізніше 24-00 поточної дати.

Батькам з маленькими дітьми.
Пансіонат «Славутич» бере батьків з дітьми будь-якого віку. У разі необхідності ми забезпечимо Вас в номерах дитячими ліжечками, мікрохвильовими печами та іншим. При відвідуванні «шведського столу» зверніть увагу на наявність дитячих стільчиків. Наші офіціанти мають першочергове завдання надавати будь-яку посильну допомогу батькам з маленькими дітьми. У медпункті працює лікар-педіатр. Див. Так само розділ «Дитяча кімната».

Екскурсії
У пансіонаті в будівлі клубу-їдальні кілька разів на тиждень працює представник екскурсійного бюро.

Масові заходи
У пансіонаті «Славутич» можливе проведення масових заходів. Надаємо послуги оренди кіно-конференц-залу на 168 місць, конференц-зали на 300 місць і малої переговорної на 20 місць. Також можлива організація «coffeebreak».

Місце для паркування
Знаходження автомобілів гостей на території пансіонату платне, оплата за паркування та оформлення перепусток здійснюється на RECEPTION.

Банкомат
У будівлі RECEPTION встановлений банкомат ПУМБу.

Відеоспостереження
На території пансіонату ведеться відеоспостереження.

Бібліотека
Розташована в корпусі «Меотида», видача книг по картці гостя.

Медпункт
Час роботи: щодня з 8-00 до 20-00.
У робочі дні з 17-00 по 20-00 і в вихідні дні протягом усього дня в медпункті працює лікар-педіатр.

Дитяча кімната
Для відпочиваючих з дітьми віком до 6 років (включно) працює дитяча кімната. Якщо Вам необхідно відійти на нетривалий час, Ви можете залишити свою дитину з професійним вихователем. Час роботи дитячої кімнати з 10-00 до 19-30 щодня.

Бар «Фонтан»
Знаходиться на території пансіонату. Обслуговування за меню, спеціальна пропозиція сніданків і обідів.

Магазин
У магазині можна придбати товари першої необхідності, пляжні приналежності, прохолодні напої, сигарети і т.д. Час роботи з 09-00 по 20-00, перерва з 12-00 по 13-00.

Спорт-актив
У приміщенні спорт-активу можна взяти напрокат спортивний інвентар, пограти в настільний теніс, скористатися комп'ютером з інтернетом. Всі послуги БЕЗКОШТОВНІ, надаються за умови пред'явлення картки гостя. Час роботи щодня з 10-00 до 20-00 без перерви.

Прокат
Спортивне приладдя можна отримати у тимчасове користування в приміщенні спорт-активу, прокат дитячих ліжечок і мікрохвильовок бронюйте через RECEPTION і чергових адміністраторів. Послуги прокату - БЕЗКОШТОВНІ.

Інтернет
Скористатися комп'ютером з інтернетом можна в приміщенні спорт-активу, так само на всій території пансіонату, в номерах і на пляжі діє wi-fi.

Телебачення
15 каналів в кожному номері (в корпусі «Меотида» 5 каналів).

Вода
Питну воду можна отримати з крана, розташованого праворуч від входу в клуб-їдальню.

Тварини
Перебування в пансіонаті «Славутич» з тваринами заборонено.

Прибирання і зміна білизни
Прибирання і зміна білизни в номерах здійснюється за погодженням з гостями один раз на 3 дні або при необхідності на вимогу гостя частіше. Замовлення прибирання і зміни білизни відбувається у чергового адміністратора корпусу.

Догляд за одягом
Ви можете самостійно попрати свої речі в пральній машині-автомат, скориставшись послугами нашої міні-пральні. Послуга платна. Також, в корпусах є праска і прасувальна дошка. За цією послугою звертайтеся до чергової в корпусі.

Про пансіонат і про курорт Бердянськ

Бердянськ - грязьовий і кліматичний курорт. У 2005 році місто отримало статус курорту державного значення.
Лимани і солоні озера, розташовані біля гирла річки Берда в підставі Бердянської коси, містять унікальні цілющі грязі та мінеральні джерела. Основні лікувальні фактори: бруд і ропа лиманів, таласотерапія. Показання: захворювання опорно-рухового апарату, нервової системи, гінекологічні, органів дихання не туберкульозного походження. Але в першу чергу Бердянськ - це морський курорт. Вода в цій частині Азовського моря продовжує залишатися теплою до пізньої осені. Немає різких температурних перепадів, як у Чорному морі. Пансіонат «Славутич» розташований в центрі Бердянської коси.
Територія пансіонату «Славутич» становить близько 7 га. На території розташовані два чотириповерхових корпуси №1 і №2, які знаходяться через дорогу від моря (відстань до пляжу від корпусів №1,2 близько 200 м), а так же корпус «Меотида», який має вихід безпосередньо на пляж. У корпусі №1 була проведена повна реконструкція в 2009 р в корпусі №2 і корпусі «Меотида» проведено часткову реконструкцію.
До послуг відпочиваючих клуб-їдальня, дитячі та спортивні майданчики, кафе біля фонтану, медпункт та інше (детальніше див. у розділі вище »Корисна інформація»). Спеціалізація пансіонату: активний сімейний відпочинок з дітьми. У нас дуже багато дітей самого різного віку.
Ласкаво просимо в пансіонат «Славутич»

Про Нас

Ресепшн та корпуси пансіонату Славутич розташовані на території приазовського національного природного парку входить до природно-заповідного фонду України.

Заходи та анімаціяАнімація

Галерея

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image